Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na wynajem Dębówka - Oferty wynajmu budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Duchnice

Duchnice(Dębówka + 18 km)

3 165 €671 m² 4,72 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia magazynowa 641 m2 z zapleczem socjalnym ok 30 m2. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesne powierzchnie magazynowe. Lokalizacja: ożarów, 16 km na zachód od centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Warszawa

Żerań,Warszawa(Dębówka + 24 km)

42 680 €9 700 m² 4,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do podnajmu oferowana jest funkcjonalna powierzchnia magazynowa zlokalizowana w północnej części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kineskopowa

Piaseczno(Dębówka + 12 km)

4 550 €650 m² 7 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prime elite nieruchomości Do wynajęcia powierzchnia magazynowa ok. 650m2 w kompleksie magazynowym w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym Piaseczna. Standard: - małe biuro na antresoli ( ok 50m2).

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Warszawa

Targówek,Warszawa(Dębówka + 24 km)

12 000 zł647 m² 18,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

magazyn 6 m wysokości, 500m 2+ biuro 147 m2 parter,dobry dojazd ,za halą plac około 500 m, teren ogrodzony, składowanie, produkcja, nie ogrzewany, od już, kaucja jednomiesięczna, najem.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Warszawa

Wola,Warszawa(Dębówka + 24 km)

2 640 zł44 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:100 m²

Lokal magazynowy ok. 44 m2 do wynajmu na Woli. Wysokość 338 cm;Szerokość 560 cm.Brama od frontu (194 cm szerokości), zamykana na pilot. Węzeł sanitarny (wc i umywalka w części wspólnej).

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Warszawa

Targówek Fabryczny,Warszawa(Dębówka + 24 km)

12 250 €2 500 m² 4,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 2500m2, warszawa-Targówek Fabryczny. Biuro 45m2 standard: nośność posadzki 5t/m2 wysokość 10m instalacja tryskaczowa ogrzewanie system zautomatyzowanego wjazdu/wyjazdu manewr tir.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Czecha

Wawer,Warszawa(Dębówka + 24 km)

23 000 zł300 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem Mieszkania na Ul. Bronisława Czecha, wawer, warszawa - Idealne dla Firm Zajmujących się Podnajmem Kwater Pracowniczych lub Noclegów na Doby Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Kozerki

Kozerki(Dębówka + 11 km)

95 800 zł2 360 m² 40,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesna powierzchnia magazynowa z częścią biurową. Duży plac manewrowy, pełny monitoring. Media: prąd, woda, gaz, szambo, światłowód Produkcja: jest możliwa i akceptowalna. Hala jest.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki(Dębówka + 18 km)

9 082 €2 064 m² 4,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 064 m²

Zapytaj o ofertę :   . Nowoczesny budynek magazynowy położony w Ożarowie Mazowieckim. Oferowana powierzchnia magazynowa to moduł 2064m2 , 3 doki, wjazd z poz 0. Wysokość 10m,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Wrotków,Lublin(Dębówka + 7 km)

11 069 zł283,81 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajecia hala o powierzchni około 283,81m2 - Lublin, wrotków Istnieje możliwość wynajęcia hali sąsiadującej o powierzchni około 432,6m2, hala 283,81m2 zapleczem socjalno-biurowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala ogrzewana Dębówka

Dębówka,mazowieckie

15 000 zł500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Przedstawiam Państwu propozycję wynajmy obiektu-hali -magazynu o pow. 500m2 składającego się z hali 400m2 z trzema dużymi bramami wjazdowymi dla samochodów ciężarowych, wysokości 8m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Dębówka

Dębówka,lubelskie

5 000 zł250 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa na poziomie -1 w nowoczesnym budynku położonym (doskonale wyeksponowanym) przy drodze krajowej nr 12/17. W cenie do 10 miejsc parkingowych na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach